Referencje

Finalista konkursu - Modernizacja roku 2010 za "Adaptacja Hali Traków na Izbę Historyczno-Edukacyjną Skrwilno" dla "Warsztat Stolarski mgr inż. Witold Skrobiszewski Białkowo"

dyplom-2

Komisarz konkursu - Roman Pikuła,

Firma Warsztat Stolarski Witold Skrobiszewski w latach 2014, 2015 i 2016 wykonywała dla SAP-PROPERTY Sp. z o. o. schody drewniane samonośne montowane w mieszkaniach dwupoziomowych w budynku "Dwór Marcelin" przy ul. Marcelińskiej 62 w Poznaniu.
Począwszy od pierwszych etapów projektowania firma wykazywała się dużą innowacyjnością i różnorodnością w zakresie możliwości wykonania technicznego całych schodów, po prace montażowe, które przebiegały bardzo sprawnie i schody oddawane do użytko były wykonane bez zastrzeżeń. Po ponad dwóch latach ich użytkowania nie odnotowaliśmy żadnych nieprawidłowości.
Wobec powyższego z pełną odpowiedzialnością możemy polecać firmę Warsztat Stolarski Witold Skrobiszewski jako wzorowego producenta schodów.

Dyrektor zarządzający mgr inż. Roman Czarnecki,

W trakcie wykonywania robót firma wykazała się profesjonalnym i należytym przygotowaniem kadrowym oraz sprzętowym do wykonania inwestycji o takim charakterze i zakresie prac. Prace zostały wykonane w sposób kompleksowy i profesjonalny.

Wojciech Świątkowski, Właściciel MURABET

Zarząd oddziału PTTK im.Zygmunta Kwiatkowskiego w Golubiu-Dobrzyniu, Gospodarz Zamku Golubskiego regularnie współpracuje z Firmą "Warsztat Stolarski Wiesław Skrobiszewski".
Firma ta wykonuje swoje zadania zawsze sprawnie i bez zarzutu pod względem budowlanym i konserwatorskim.
W roku 2009 Pan Wiesław Skrobiszewski wykonał wszystkie stolarki w renesansowym pomieszczeniu z XVI wieku.
Oddział PTTK w dalszym ciągu zamierza kontynuować współpracę z Firmą "Warsztat Stolarski Wiesław Skrobiszewski"

Piotr Kwiatkowski, Prezes Zarządu Oddziału PTTK

Nadleśnictwo Trzebciny zaświadcza, że firma Warsztat Stolarski Wiesław Skrobiszewski 87-400 Golub-Dobrzyń, Białkowo 49 była wykonawcą zadania pn. "Rozbudowa i przebudowa budynku gospodarczego przy leśniczówce Zazdrość".

Prace budowlane związane z wykonaniem niniejszego zadania realizowane były w okresie od 5 czerwca 2012r. do 30 listopada 2012r.

Podczas realizacji firma Warsztat Stolarski Wiesław Skrobiszewski wykazała się doświadczeniem oraz dobrą organizacją robót. Prace zgodnie z terminem. Współpraca układała sią bardzo dobrze.

Firmę Warsztat Stolarski Wiesław Skrobiszewski można polecić jako solidną rzetelną.

Nadleśniczy mgr inż. Piotr Kasprzyk,

"Podczas realizacji zadań wykonawca wykazał się wysokim doświadczeniem i dobrą organizacją robót. Prace te są wykonywane sumiennie i starannie. Dotychczasowa współpraca układała się bardzo dobrze, każdy sygnalizowany problem jest natychmiast rozwiązywany."

mgr inż. Leszek Popowski, Nadleśnictwo Rytel